Autorka

Imię: Aneta

Wiek: rocznik '91

Miasto: Gorzów Wielkopolski

Wykształcenie: Absolwentka studiów I i II stopnia na kierunku filologia polska (specjalizacja nauczycielska z bibliotekoznawstwem). 

Działalność w blogosferze: Blogować zaczęłam w 2009 roku. Pierwsze kroki stawiałam na Onecie, gdzie spędziłam dwa lata, poświęcając czas tematyce związanej z Bollywood. W 2011 roku przeniosłam się na platformę Blogspot, tematycznie kierując się tym razem w stronę szeroko pojętej literatury. Oba wcześniejsze blogi stanowią już przeszłość, choć przy obu z nich świetnie mi się pracowało. Od 2012 roku prowadzę tego bloga. 

Zainteresowania: Z racji ukończonych studiów licencjackich oczywiście literatura powszechna oraz poezja.  W miarę rozwoju bloga moje zainteresowanie powędrowały także w kierunku social media, marketingu i promocji.

Blog 'Kino indyjskie': Jest miejscem, które z początku stworzyłam z myślą o sobie oraz gronie najbliższych mi osób, też zainteresowanych tematem kina indyjskiego. Na stronie pojawiają się przede wszystkim 'recenzje' filmów regionalnych. Nie są one 'podręcznikowe' czy pisane według ustalonego przez specjalistów wzorca. Stanowią raczej odbicie moich uczuć oraz stanu emocjonalnego, w jaki wprawił mnie film. Stąd w tekstach słownictwo potoczne, z którym często na ogół poloniści walczą (nie ja i  nie tu) oraz emotikony. Prócz wpisów stricte filmowych co jeszcze? Rankingi, zestawienia muzyczne, posty okolicznościowe, komentarze do tego, co akurat się dzieje w świecie filmu. 

Gdzie mnie znaleźć: W miarę możliwości staram się aktywnie udzielać na tych portalach: 

Facebook
Instagram
Tumblr
Lubimy czytać
Blogger
Pinterest
Filmweb

Zachęcam do kontaktu!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu polub stronę 'Kino indyjskie' na Facebooku lub zapisz się na subskrypcję treści (na dole strony).

Pozdrawiam! 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz


Copyright © 2014 Kino indyjskie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi